Alkali Su Sağlığı ile Tanışın

 

Alkali Su Nedir? Alkali Suyun İnsan Sağlığı için neden bu kadar yararlı olduğunu anlayabilmemiz için Alkali Suyu incelememiz gerekmektedir.

Alkali Su Demek PH Değeri 7,5′ in üzerinde olan sulara verilen tanımdır. PH Değeri 7 olan suya Nötr Su denir. İnsan Vücudu Ph derecesi 7,35 seviyesinde suyu tutar.  7,35 te tutmasının sebebi, Vücutta oluşan asidiklerle savaşabilmesi içindir, Kolanın Ph derecesi 2,5 tir. Bir Bardak Kolanın içinde bulunan asidik seviyesi vücudumuz için, Ph Derecesi 7 olan Bir bardak suya göre 50.000 derece daha fazladır.

Bir bardak suyun vücutta oluşturduğu asidikliği Vücudun Hazmedebilmesi ve Normal seviyeye Getirebilmesi için ph derecesi 7 olan 32 bardak su tüketmek gerekmektedir. Alkali Su tam da burada insan sağlığı için etkisi ortaya çıkıyor Ph seviyesi 7,5 üzerinde bir Alkali Su tüketirseniz. Vücudunuz da bulunan asidite seviyesini dengelemiş, kilo kaybını hızlandırmış olursunuz. Bununla beraber Alkali Suyun İnsan Sağlığı için Faydalarını şu şekilde Sıralayabiliriz. Sindirim Sistemi Rahatsızlıklarını önler, Diyabet hastaları için vücuttaki şeker oranını dengeler, Tansiyon ve benzeri hastalıklardan vücudumuzu korur.

Evinizde sürekli alkali su tüketmek istiyorsanız, Alkali Suyu dışarıdan temin hazır olarak temin etme gibi bir şansınız maalesef yok. Evinizde Karbonat ve Limon ile kendiniz yapabilirsiniz. Onu da kaç defa yapabilirsiniz. Siz Düşünün. Ben Tam da bu noktada Sizlere Evinizde Hem Sağlıklı Hem Temiz Hemde fiyat olarak çok uygun bir alkali su arıtma cihazı ndan bahsetmek istiyorum. SPW7 Spring Water Su Arıtma cihazı 11 aşamalı Filitrasyon sistemi ile evinizde Ph8 ve üzerinde sürekli olarak size alkali su sunuyor.

SPW7 Cihazımızı İncelemek için e-ticaret sitemizi aşağıdaki linkten Ürünlerimizi inceleyebilir. ya da Aşaıdaki Numaralardan Bize Ulaşabilirsiniz.

 

    Water Quality