Diaphragm Pump 

Diaphragm PumpDiaphragm Pump ( Diyafram Pompa ) günümüzde birçok alanda iş görmektedir. Elektrikli olan versiyonları çoğunlukla Su arıtma cihazlarında kullanılır. Su arıtma cihazlarında kullanılmasının en büyük sebeplerinden biri adından da Anlaşılacağı gibi, insanda bulunan diyafram gibi çalışmasıdır. Hem emme hem de basınç özelliği olan Diaphragm Pump’lar, Normal şartlarda 3 ila 4 bar olması gereken şebeke basıncının daha az olduğu yerlerde kullanılmaktadır. Gelen şebeke suyunun 3 bardan Aşağı olduğu alanlarda su arıtma cihazının, tüm filtrelerinden geçecek basıncı elde edemez Bu sebepten dolayı ekstra bir basınç kaynağına gerek duyar. Spring Water firması olarak su arıtma cihazlarınızda Diaphragm Pump kullanmamızın en büyük sebeplerinden biri budur.

İkinci olarak Diaphragm Pump’ların iç kısmının paslanmaz malzemeden üretilmiş olması, uzun ömürlü olması ve az elektrik tüketmesi tercih sebebimizi etkileyen kriterlerin başında gelir. Ürettiğimiz tüm su arıtma cihazı modellerinin ekstra olarak Diaphragm Pump ile çalışan modellerini de müşterilerimiz için üretmekteyiz. ülkemizde çoğu bölgede şebeke basıncına az olmasından kaynaklı bu cihazlara gerek duymaktayız. Yüksek apartmanların üst katları başta olmak üzere birçok alanda Diaphragm Pump kullanılır.

Diaphragm Pump’ların kullanıldığı 2. en büyük alan ise endüstriyel üretimdir, Endüstriyel üretimde Diaphragm Pump çoğunlukla kompresör ile çalışan havalı sistemleri kullanılır. Çoğu müşterimizin sorununu çözen Diaphragm Pump  su arıtma cihazlarımızı. Https://aritmacihazim.com  adresinden inceleyebilirsiniz. Aşağıdaki numaralardan bize ulaşın sipariş verebilir veya su arıtma cihazları hakkında bilgi alabilirsiniz