Granül Aktif Karbon Filtre Nereden Alınır?

granül aktif karbonArtık hepimizin evinde bir su arıtma cihazı neredeyse var. Halkın bilinçlenmesi ve sağlıklı temiz suyu anca evinde üretebilmesini anlamasının ardından, Son yıllarda bu durum dahada hızlanmış durumda. Su Arıtma cihazlarının hayatıımıza girmesi ile birlikte, Yeni kavramlarla tanışmaya başladık, Reverse Osmosis System, Su arıtma filtresi suyun ph değeri gibi. Evinde su arıtma cihazı kullanmayan biri bile bu saymış olduğum kavramlarla aşikar olmuş durumda.

Bir önceki yazımızda sizlere su arıtma cihazının filtrelerini tek tek tanıtmaya, ve ne işe yaradıklarını tanıtmaya başlamıştık. Su şehir şebekesinden su arıtma cihazına geldiği zaman ilk iş olarak, Sediment Filtreye gelir. Sediment filtre ile ilgili önceden yayınladığımız yazıyı inceleyebilirsiniz.

Sediment Filtreden çıkan su, Artık Granül  Aktif  Karbon Filtreye hazır hale gelmiştir. Granül aktif karbon filtre de şebeke suyunun içerisinde bulunan, Klor Ve Kireç hoş olmayan koku ve tat oluşturan organik maddeler, petrol ve asbest gibi maddeler Temizlenir.Granül Aktif Karbon Filitreden çıkan Su Artık bir sonraki aşama olan Aktif Karbon Filtreye hazır hale gelmiştir.

Granül Aktif Karbon Filtre satın almak için E-Ticaret Sitemizi Ziyaret Ediniz.

e ticaret