En İyi Organik Su Arıtma Cihazları

Aqualine Su ArıtmaMalum Günümüzde Hiç bir ürüne güvenmemek gerekiyor çünkü Sağlıklı olarak görüp bir süre kullandığımız bütün ürünlerin bir süre sonra,  Aslında sağlıklı olmadığını öğreniyoruz. Bu sebepten dolayı Yediğimiz ürünlere dikkat ettiğimiz kadar, İçtiğimiz Suya da dikkat etmemiz gerekiyor.

Yıllardır, Bize öğretilen Damacana Suyunun Sağlıklı olduğuydu mesela Doğal kaynak Suyunu Kaynağından evinize getiriyor diye, Reklam üstüne reklam yaptılar sonuçta.

Ama yıllardır Bize öğretilen Bu bilginin de son bir yıldır yanlış olduğunu öğrendik. Meğerse Kaynak suyu diye Evimize aldığımız su Normal şebeke suyunun Endüstriyel Arıtma Cihazlarından geçirilmiş ve tadlandırılmış haliymiş. Üstüne üstelik Günlerce bekledikleri damacanaların Yapısında Kanserojen madde fazlasıyla bulunması ve bu maddenin Damacana güneşte beklediği zaman suyun içine karışması sonucu, Kendi paramız ile kendimizi Zehirlemişiz yıllarca.

En sağlıklı yönetimin uzman doktorlarında söylediği gibi kendi arıttığımız suyu kullanmamız. Bunun içinde evimizde bulunması gereken bir arıtma cihazı  ile bu işi çok kolay bir şekilde çözebiliriz.

Kullanacağınız arıtma cihazında dikkat etmeniz gereken bir kaç husus mevcut. Bunlara kısaca değinmek istiyorum.

Arıtma cihazının kaç aşamalı olduğu.

Arıtma cihazının Üretmiş olduğu suyun PH derecesi.

Arıtma cihazının Kullanmış olduğu filtreleme sistemi ( Ters Ozmoz ve Lg Membran filtre)

Arıtma cihazınızın Atık su Seviyesinin ne kadar olduğu.

Bunlara cihaz açışından dikkat etmeniz gerekiyor.

Bir de bunun dışında Cihazının garanti süresi ne kadar, Servis kapsamı nedir,  Gibi konulara dikkat etmeniz gerekiyor. Tüm bu standartları sağlayan bir cihaz aldığınız zaman. Uzun yıllar boyunca Sadece bakımlarını yaparak kullanabilirsiniz.

En iyi su arıtma cihazı ünvanını elinde bulunduran Spring Water Su Arıtma cihazlarına gözünüz kapalı güvenebilirsiniz.