tecflo su arıtma cihazlaro

TecFLo Su Arıtma Cihazları

TecFLo Su Arıtma cihazları Türkiye de kaliteli olmasıyla bilinen bir su arıtma cihazıdır. TecFLo Su Arıtma cihazlarının Organik su arıtma cihazları olarak ta bilinir. Bunun Sebebi TecFLo su arıtma cihazlarının yapımında kullanılan tüm parçalarının onaylı üretilen ürünlerden yapılması. Su tankı, Su arıtma filtresi ve Su borularının hepsi onaylı ürünlerden seçilmiştir.

Bu onayı Uluslar Arası Sağlık Kurumu tarafından verilen insan sağlığına uygunluk belgesi olarak nitelendirebiliriz. Bu onaylı parçalardan oluşması, Ürünü tamamen Organik olduğu anlamına gelmektedir. Organik su arıtma cihazı olarak piyasada bulunan su arıtma cihazları arasında en iyilerinden biridir.

TecFLo Su arıtma cihazları Reverse Osmosis System ( Ters Ozmos Sistemi ) ile çalışır. Reverse Osmosis System ile çalışması ve ürünün onaylı parçalardan oluşması ürünü insan sağlığına uygun ve Organik Su Arıtma Cihazı yapmaktadır. Reverse Osmosis System’in çalışma prensibi hakkında detaylı bilgi almak için BURAYA tıklayınız.

Spring Water Firması TecFLo ürünlerini Türkiye pazarında Spring Water Güvencesi ile Tüm Türkiye de bulunan servis ağı ile,  Gönül rahatlığı ile TecFLo ürünlerini satın alabiliirsiniz. TecFLo ürünlerini satın almak ve ya Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

Vera Dynamics